expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

среда, 29. април 2020.

*Правописни диктат за први разредНема коментара:

Постави коментар

КАДА СВРАТИТЕ НА БЛОГ, ЛЕПО БИ БИЛО И ДА НАПИШЕТЕ НЕКИ КОМЕНТАР