expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

уторак, 13. јануар 2015.

*СРЕЋНА НОВА ПРАВОСЛАВНА!Нема коментара:

Постави коментар

КАДА СВРАТИТЕ НА БЛОГ, ЛЕПО БИ БИЛО И ДА НАПИШЕТЕ НЕКИ КОМЕНТАР