expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

субота, 4. октобар 2014.

* Скуп природних бројева - мапа умаНема коментара:

Постави коментар

КАДА СВРАТИТЕ НА БЛОГ, ЛЕПО БИ БИЛО И ДА НАПИШЕТЕ НЕКИ КОМЕНТАР